خانه / مطالب آرایشی / چند توصیه خیلی مهم برای آرایش عروس!
عروس

چند توصیه خیلی مهم برای آرایش عروس!

چند توصیه برای آرایش عروس :

آرایش عروس
آرایش عروس

 

هر سبکی را که برای آرایشتان انتخاب می کنید حالت طبیعی صورت خود را حفظ کنید اگر آرایشگر زیاد صورت عروس را نقاشی کند موجب می شود سن عروس بالاتر به نظر آید،ولی اگر آرایش عروس طبیعی باشد وقتی فرد سال ها بعد عکس های عروسی اش را نگاه می کند از چهره واقعی خود لذت می برد.
در چند توصیه سعی کرده ایم نکات ریزی که باعث جذاب تر شدن آرایش می شود را یادآوری کنیم، با ما همراه باشید.

خط چشم:

اگر می خواهید چشمانتان در مرکز توجه قرار داشته باشد باید خط چشم داشته باشید و در زیر چشمان نیز از خط چشم نازک استفاده کنید.البته از خط چشم مایع استفاده نکنید.
برای کشیدن خط چشم زیبا ازخط چشمهای پودری و سایه ای که به رنگ خاکستری تیره است و یا مدادهای مشکی مات و خشک استفاده نمایید و به شکل هاله ای کمرنگ در گوشه و بین  پلکهای بالا ،و در صورت درشتی چشم پلک های پایین نیز بکشید.

رنگ مو:

هرگز رنگ مو و ابروی خود را بیش از پایه ۷ روشن نکنید. کسانی که تمایل به رنگ کردن مو دارند می توانند از پایه رنگ های قهوه ای، شکلاتی، طلایی، مسی و های لایت های عسلی، دودی، نسکافه ای و کاراملی که معمولاً در پایه ۷ است، استفاده کنند.

سایه چشم:

از سایه های کرم و بژ تا شکلاتی و آجری جذابیت خاصی به همراه خواهد داشت، تا جایی که امکانش است از سایه های بسیار تیره مثل قهوه ای یا سرمه ای آن هم تک رنگ در پشت تمام چشم استفاده نشود، زیرا استفاده از سایه های تیره باعث تیره نشان دادن رنگ چهره و گرفتگی صورت می شود. از رنگهای نیلی وآبی لاجوردی نیز می توانید استفاده کنید چشمانتان با این رنگها  بسیار جذاب و زیبا نشان داده خواهد شد.

رژگونه:

رژ گونه را بر اساس رژ لب ها انتخاب کنید و حتما بعد از پایان میک آپ با پنکیک یا پودرهای آرایشی آنها را مات و کم رنگ نمایید.

رژلب:

بهترین رنگ لب در آرایش برنزه استفاده از رنگ های مات و کمرنگ در گروه کرم وشکلاتی، بژ هستند و خط لب باید یک درجه تیره تر از رژلب تان باشد.

همچنین ببینید

aroossaraa

آرایش

آرایش به معنی افزودن است و در اصل، در برابر واژهٔ پیرایش قرار می‌گیرد که به معنی کم ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *