آموزش پر کردن ابروها با آرایش

آموزش پر کردن ابروها با آرایش

آموزش پر کردن ابروها با آرایش

از گذشته تاکنون جمله معروفی وجود دارد که در آن می گوید چشم ها پنجره ای به روح انسان ها هستند، حال اگر چشم پنجره ای به روح آدمی باشند پس ابروها نیز قاب این پنجره های زیبا هستند که به صورت شما روح می دهند. در آرایش کردن نیز هر چقدر که آرایش چشم های شما زیبا باشند، اگر ابروهایی نامتقارن و یا کمرنگی داشته باشید زیبایی چشم های شما را تحت الشعاع قرار میدهند. پس اگر ابروهای کم پشت و یا بدون حالتی دارید و نمی خواهید از روش های طولانی مدتی برای حالت دادن به آن ها استفاده کنید می توانید از این مقاله بهره ببرید.
در این مقاله به پر کردن ابابتدا صورت را شسته و روی آن مرطوب کننده مناسبی بزنید.
سپس با استفاده از یک شانه ابرو و یا سر یک ریمل تمیز ابروهای خود را شانه کنید. این مرحله مهمی برای تشخیص مدل اصلی ابروها است.
پس از تشخیص فرم ابرو، می توانید از هر وسیله ای مانند مداد ابرو، سایه و یا ژل پر کننده ابرو برای پر کردن ابروها استفاده کنید. در این مقاله از ترکیب مداد و سایه استفاده شده است. مشخص است که استفاده از مداد ابرو به آن ها حالت داده و زدن سایه داخل ابروها آن ها را پرتر نشان می دهد.روها به صورت مرحله به مرحله و با کمک آرایش پرداخته شده است.برای پر کردن ابروها با مداد از قسمتی که به سمت داخل است شروع کرده و از آن قسمتی که احساس می کنید ابروهایتان کم است و اگر بیشتر باشد بهتر دیده می شود شروع به پر کردن ابروها کنید. سعی کنید پر کردن ابروها را به حالت معمولی خود ابروها انجام داده و سعی نکنید که حالت جدیدی برای ابروها خلق کنید.
برای پر کردن ابروها با مداد از زدن ضربات آهسته داخل ابرو استفاده کرده و مداد را روی ابروها نکشید.دقت کنید که مدادی که استفاده می کنید از رنگ ابروهای شما تیره تر نباشد. به طور معمول در پر کردن ابروها از مدادی استفاده می کنند که دو درجه روشن تر از رنگ موهاست. ولی اگر موهای بلوندی دارید از مدادی استفاده کنید که دو درجه از رنگ موهایتان تیره تر است.دقت کنید که مداد ابرویی که استفاده می کنید خیلی بالاتر از ابرو نرفته باشد که ابروها را از حالت طبیعی خارج کند. این کار را روی هر دو ابرو انجام داده و به ابروها حالت و کمی حجم دهید.از آن جایی که استفاده از مداد به تنهایی باعث غیرطبیعی شدن ابروها می شود در این جا از سایه هم استفاده شده است. برای زدن سایه از یک فرچه زاویه دار و سر تخت استفاده کرده و کل سطح ابرو را سایه بزنیدبرای بهتر دیده شدن ابروها می توانید پس از زدن مداد و سایه بالای آن ها را با کانسیلر و یا کرم پودر کمی روشن کنید تا تضاد سطح پوست و ابروها به جذابیت آن ها کمک کند.

Check Also

آرایش چشم

آرایش چشم

آرایش چشم آکاایران هر چشم و ابرویی در نوع خود زیباست اما اکثرما به دنبال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *