آموزش یک آرایش گرم صورت در روزهای سرد زمستان

آموزش یک آرایش گرم صورت در روزهای سرد زمستان

آموزش یک آرایش گرم صورت در روزهای سرد زمستان

آموزش یک آرایش گرم صورت در روزهای سرد زمستان

1٫ ابتدا بالای پلک ها را با کرم پودر روشن و یا یک سایه روشن پر کرده و آنرا با پد اسفنجی مخصوص آرایش محو می نماییم . سپس ابروان را تیره کرده و حالت می دهیم.

۲٫ با یک قلم خیس و یک خط چشم قهوه ای (بهتر است از آکوا استفاده نمایید ) یک خط قهوه ای ضخیم روی پلک کشیده و سپس با قلم فیت ، آن را به سمت بالا و گوشه خارجی چشم ، محو نمایید .

۳٫ با سایه گلبهی یا نارنجی قسمت بیرونی سایه قهوه ای را پر کرده و سپس دو سایه را در هم محو نمایید ، به طوری که مرزی بین آنها مشاهده نشود .

۴٫ برای زیباتر شدن آرایش چشم، قسمت زیر ابروهایتان را با سایه طلایی پر کنید و در قسمت داخلی چشم ( قسمت نزدیک به بینی ) از سایه بژ استفاده نمایید .

۵٫ در قسمت زیر چشم از کرم پودر روشن استفاده نمایید . سپس با همان آکوای قهوه ای یک خط پهن در زیر چشم ایجاد نموده و سپس محو نمایید .

۶٫ با یک خط چشم مشکی ، دوباره روی سایه های قهوه ای را بپوشانید و سپس در گوشه های خارجی چشم ، آنرا محو نمایید و در آخر از ریمل استفاده کنید . سپس با استفاده از کرم پودر و پنکیک ،باقی قسمت های صورت را بپوشانید تا پوستی صاف و یکدست به دست آورید .برای برجسته به نظر آمدن گونه ها ، با یک کرم پودر تیره ، خطی از زیر گونه تا قسمت کناری لب ها ایجاد نمایید و با انگشت به سمت بالا محو کنید . سپس با رژ گونه ، کاملا تیرگی را بپوشانید . از یک سایه براق و روشن برای گونه سازی استفاده کنید . مانند شکل زیر ، قسمت بالای گونه را با سایه ی روشن برجسته تر جلوه دهید .

۷٫برای برجسته سازی لب در آرایش گرم ها بهتر است ابتدا از یک رژ قرمز اسفاده کنید و بعد با یک رژ صورتی روی آنرا بپوشانید . برق لب هم در آخر تکمیل گر خوبی برای یک آرایش ساده و زیباست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *